Dôkladná príprava, nadštandardná kvalita. To sú Certifikované jazdené vozidlá KPKM Selekt

  • Preverené jazdené vozidlá
  • Garancia najazdených kilometrov
  • Predpredajná príprava vozidiel
  • Garancia technického stavu

Byť druhý sa oplatí!

Starostlivo vyberané jazdené vozidlá KPKM Selekt po ukončení financovania alebo operatívneho leasingu.
Výhody jazdených vozidiel KPKM Selekt:

  • Vozidlá majú za sebou najväčší pokles trhovej hodnoty
  • Preverené vozidlá s certifikátom DEKRA, TUV, CEBIA
  • Vozidlá po 1-majiteľovi, s dokladovatelnou históriou a pôvodom

Najnovšie
vozidlá

Jazdené
vozidlá
KPKM Selekt

KPKM Selekt je program predaja jazdených vozidiel po ukončení operatívne leasingu alebo financovania vozidla. Všetky naše skladové vozidlá označené týmto programom spĺňajú prísne kritéria kvality a sú zárukou spokojného užívania bez obáv z jeho pôvodu, alebo nevyhovujúceho technického stavu. Vozidlá z programu KPKM Selekt sú ponúkané s celým radom zákazníckych výhod a to od zvýhodnených podmienok financovanie a poistenia až po kvalitnú popredajnú starostlivosť.

Dôkladná príprava, nadštandardná kvalita.
To sú Certifikované jazdené vozidlá KPKM Selekt:

Preverené jazdené vozidlo

Garancia najazdených kilometrov

Predpredajná príprava vozidla

Garancia technického stavu

Kupujete jazdené vozidlo? Toto je 5 dôvodov, prečo si ho vybrať z našej ponuky vozidiel KPKM Selekt:

Čo je používané, môže byť dobré. V prípade ponuky vozidiel KPKM Selekt to rozhodne platí. Jazdené vozidlá sú starostlivo vybrané, overené, a technicky spoľahlivé. Prešli totiž externou kontrolou TUV, DEKRA, alebo kontrolou v príslušnom autorizovanom servisnom stredisku.

KPKM Selekt starostlivo vybrané jazdené vozidlá

Sme zmluvným partnerom VWFS Slovensko/ Europe. Ako repredajca jazdených vozidiel máme prístup k tým najkvalitnejším jazdeným vozidlám priamo po ukončení financovania alebo od autorizovaných predajcov.

Dôkladná technická kontrola

Vozidlo je zaradené do ponuky vždy v excelentnom technickom stave a po absolvovaní predpredajnej kontroly. Taktiež dbáme na Vašu bezpečnosť a auto je zmodernizované aj prostredníctvom aktualizácie príslušných softvérov pre riadenie motora a diagnostikou vozidla.

Garancia najazdených kilometrov a servisnej histórie

Všetky naše skladové vozidlá KPKM Selekt spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne kritéria. Majú jasný pôvod, skutočný počet najazdených kilometrov, a plne dokladovateľný priebeh servisnej histórie. Sme taktiež zmluvným partnerom spoločnosti CEBIA.

Rýchle vybavenie formalít na jednom mieste

Našli ste si vozidlo v našej ponuke? Výborne, stačí pár minút a môžete od nás odísť na svojom novom jazdenom vozidle. Vozidlá sú našim majetkom a predaj vozidla môžeme zrealizovať doslova za pár minút. Uhradíte cenu vozidla a vozidlo je v ten deň Vaše!

Značkové financovanie vozidla šité mieru

K našim skladovým vozidlám vám nachystáme financovanie presne podľa vašich požiadaviek. Že to myslíme vážne Vám dokážeme zrušením spracovateľským poplatkom, výhodným poistením a nízkou splátkou.

Ponuka vozidiel

Nevybrali
ste si?

V riešeniach na mieru sme špecialisti. Dodáme Vám vozidlo presne podľa vašich predstáv, v prvotriednej kvalite a s transparentnou históriou.

Partneri